Olejowanie włosów – czego spodziewać się po oleju arganowym?

Opisy na stronach, opinie w sieci, artykuły prasowe – wszystkie brzmią tak samo. Czytając kolejny opis olejku do włosów mamy wrażenie, że nie różni się niczym od poprzednika. Powtarza się to samo – nawilżenie, odżywienie, olejowanie, naturalność. Czym zatem różni się olej arganowy np. od oleju lnianego? Powiem krótko – olej arganowy jest unikatowy!

olej-arganowy.jpgCzego można spodziewać się regularnie stosując olej arganowy na włosy? Bardzo wiele, choć trzeba na wstępie nastawić się, że cudów nie ma i włosy nie odzyskają zdrowia w jedną noc. Takich rzeczy nie potrafią żadne oleje roślinne, także olej arganowy. Trzeba jednak wiedzieć, że ekstrakty z drzewa arganowego dużo bardziej lubią się z włosami.

Efekty, jakie daje olej arganowy w pielęgnacji włosów to dużo więcej niż tylko cudowne obietnice i ogólnikowe opinie o oleju arganowym zamieszczone w sieci. W tym miejscu trzeba nadmienić, że olej arganowy nadaje się do każdego rodzaju włosów, a więc możemy oczekiwać:

Jak widać, właściwości oleju arganowego do włosów pozytywnie wpływają na efekty w walce z określonymi problemami. Oprócz kompleksowej pielęgnacji na wielu płaszczyznach olej z orzechów drzewa arganowego oferuje o wiele więcej, np. bardzo szybkie efekty. To również odróżnia go od innych olejów, które stosuje się na włosy. Systematycznie stosując olej arganowy na włosy można spodziewać się poprawy kondycji już po pierwszych 2-3 tygodnia, a całkowita regeneracja i odmłodzenie to kwestia nie więcej niż 3 miesięcy.


Kategoria: